Pharma Point

Pharmapoint kibicuje maratończykom

Maraton Dbam o Zdrowie to nie tylko ważne wydarzenie dla sportowców, ale także dla ich kibiców, bez których wsparcia dotarcie do mety byłoby trudniejsze. Właśnie dlatego Pharmapoint zdecydował się w tym roku stworzyć Punkt Kibica i dopingować uczestników Maratonu.

Zdecydowaliśmy się stworzyć Punkt Kibica przede wszystkim ze względu na fantastyczną atmosferę samego maratonu. Dodatkowo chcieliśmy wesprzeć biegaczy z naszej firmy, w tym jednego maratończyka.
Nasza drużyna kibicująca wyposażyła się w trąbki, kołatki, pompony, gwizdki i inne akcesoria. Każdy z nas co sił w płucach wykrzykiwał hasła dopingujące i śpiewał piosenki. Podawaliśmy biegaczom wodę, pomarańcze i banany. Wspieraliśmy każdego indywidualnie, z równym zaangażowaniem. Z niektórymi z biegaczy nawet pokonywaliśmy wspólnie kilkaset metrów, żeby dodać im sił.
Oczywiście, najwięcej entuzjazmu wzbudzali w nas biegacze z Pharmapoint i innych spółek w grupie. Wspieraliśmy jednak równie gorąco wszystkich tych, których wiele trudu kosztowało przebiegnięcie maratonu lub biegu na 10 km – osoby w podeszłym wieku, niepełnosprawne czy np. kilku biegaczy z dzieckiem. Dla nas jednak każdy, kto zdecydował się wziąć udział w biegu, był bohaterem i staraliśmy się go wspierać całym sercem.
Udział w maratonie – jako biegacz czy kibic – to fantastyczna zabawa! Atmosfera podczas kibicowania była wyjątkowa. Co najważniejsze – mimo że jako punkty kibica rywalizowaliśmy ze sobą w konkursie, to jednak przede wszystkim wspólnie kibicowaliśmy biegaczom i duchowi sportowej rywalizacji, który tego dnia bez wątpienia wygrywał.

 

 

doz_pl maraton_pl

nasi partnerzy

Projekt i wykonanie